KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12612360
nr 1261 2360
Stavros Papassavas
(f. 1928), Grekland
Akvarell, Komposition. Signerad. Motivet: 46x59 cm
Stavros Papassavas, bildkonstnär född 1928.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:20:50
13/6 17:05:17